Fotograf, kamera, kapela. Nidzica i zamek z cudownym klimatem ślubnych fotografii.

Zegar tyka nieustannie i ciągle tylko do przodu. W dzisiejszym świecie pędu, gonitwą za pieniądzem ludzie często zapominają o przeszłości, o pięknych wspomnieniach z dzieciństwa, młodości, kwiecia wieku.

Aby temu zapobiec, aby „wstrzymać czas choć na chwilę” polecamy wam szczerze zdjęcia, niezwykłe zdjęcia, które pozwolą wam zatrzymać się na chwilę, które pozwolą wam odetchnąć od szarej rzeczywistości. Hasło Fotograf Nidzica pozwoli wam w pełni oderwać się w tych zwariowanych czasach pędu za pieniądzem od szarej rzeczywistości. Znajdź kilka wolnych minut, usiądź przed komputerem i wpisz Fotograf Nidzica. To stwierdzenie może sprawić, że Twój czas na chwilę się zatrzyma. Odetchniesz, spędzisz dzień inny od codziennej rutyny. Fotograf otwarty jest na wszelkie propozycje swojego zleceniodawcy. Jeśli natomiast nie masz pomysłu na fantastyczne zdjęcia fotograf chętnie wybierze scenerię odpowiednią do Twojego charakteru, upodobań oraz predyspozycji. Twoje zdjęcia muszą być ekskluzywne, niebanalne, swoiste. Czemu miałbyś nie skorzystać z tak intrygującej oferty? Brak czasu? To nie jest żadna wymówka! Każdemu coś od życia się należy, a tym bardziej taka frajda i przygoda jaką jest sesja zdjęciowa. Bez względu na to, czy zdjęcia mają być portretowe, rodzinne, z grupą przyjaciół czy ukochaną osobą odzwierciedlą wasz zamysł na ten projekt oraz sprawią, że po jakimś czasie z wielką radością wspominać będziecie to doświadczenie. Także Panowie i Panie. Do roboty :).

Oderwijcie się od rzeczywistości, aby fotograf Nidzica mógł odzwierciedlić w obiektywie wasze jak najbardziej pozytywne emocje.

 

 

Nidzica

Nidzica (dawniej Nibork, niem. Neidenburg , prus. Nīdaspils) – miasto w woj. warmińsko-mazurskim , w powiecie nidzickim , siedziba gminy
W X wieku okolice późniejszego miasta zamieszkuje ludność słowiańska, o czym świadczą znaleziska z Działdowa i ze wsi Skrupe, jak i charakter pobliskich grodzisk granicznych w Nowym Dworze i Księżym Dworze. W Pokrzywnicy Wielkiej i Szczepkowie Borowym odkryto z kolei cmentarzysko słowiańskie z XI i XII wieku[4]. W samej Nidzicy pierwszy drewniany obiekt obronny założyli Krzyżacy prawdopodobnie już w l. 12661268. Pierwsza wzmianka o zamku nad Nidą pochodzi z 1376 roku. W dniu 7 grudnia 1381 r. osada otrzymała prawa miejskie z rąk wielkiego mistrza zakonu Winricha von Kniprode, a także swój herb[3]. Jako miejscowość położona nieopodal granicy z Mazowszem posiadała dwa niezależne, ale powiązane ze sobą systemy obronne. Zamek z przedzamczem i fortyfikacje miejskie, których głównym elementem był mur obwodowy z basztami na rogach oraz mur od strony wschodniej dobudowany kilka lat później. Od strony zachodniej miasto otaczała Nida, z trzech pozostałych stron wykopana fosa zasilana wodami rzeki. W obrębie murów miejskich stały dwa duże obiekty pełniące funkcję obronną: Kościół św. Wojciecha i Klasztorek. Układ miejski wyróżniał się dużą regularnością, tworzył wyraźny prostokąt.

nidzica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.