Pogoda podczas pleneru stanowi kluczową rolę zwłaszcza ze sesja odbyła się na Gdańskiej Plaży. Nie od dziś wiadomo , że przyjemniej ogląda się letnie słoneczko na plenerowych fotografiach. W sobotnie popołudnie pogoda nie zawiodła i w pełni dopisała dzięki czemu praca była przyjemniejsza. Swoją drogą dobra aura towarzyszyła nam przez cały czas podczas zdjęć. Z pewnością dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu, Monika i Tomek zarazili mnie świetną energią i współpraca była bardzo efektywna.

Z przyjemnością mogę pochwalić się efektem mojej pracy. Zapraszam do oglądania

Fotograf płock


Najwspanialszym momentem w życiu każdej młodej pary są z pewnością narodziny małego dzieciątka. Emocje jakie towarzyszą każdej przyszłej młodej mamie nie dadzą się ująć w żadne, choćby najpiękniejsze słowa. Czy pamiętacie uczucie, kiedy pierwszy raz usłyszeliście bicie serduszka swojego maleństwa? Pierwszy płacz? Pierwszy uśmiech? Wyciągnięte rączki w stronę matki oraz te piękne maleńkie dłonie i stópki? Czy pamiętacie pierwszy dotyk tej jedwabiście delikatnej i błyszczącej skóry Twojego niemowlaczka? Każdy rodzic, zarówno mama jak i tata, w oczekiwaniu na przyjście na świat swojej pociechy stwierdza, że nie jest najważniejszą rzeczą płeć dziecka. Nie ma znaczenia czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka, lecz najistotniejszym jest, aby pociecha była zdrowa.

Kochane Mamy, Drodzy Tatusiowie. Wasze pociechy w wieku niemowlęcym rosną jak na drożdżach. Każdego dnia stają się coraz większe i coraz mądrzejsze. Zanim zdążycie się zorientować, wasze dziecko będzie stawiać pierwsze kroczki, lada chwila pójdzie do przedszkola, chwilę później do szkoły i jeszcze na studia. Ale zanim to nastąpi, możecie i jesteście w stanie „zatrzymać czas”. Najpiękniejszą formą wstrzymania chwil jaką człowiek stworzył z pewnością jest fotografia. W przypadku wykonania zdjęć maleńkim niemowlętom sprzyja klimat domowego zacisza, ciepłego dziecięcego pokoiku, w którym jest tyle maskotek, zabawek, butelek, ulubiony kocyk oraz wiele innych niezbędnych do codziennego życia i pielęgnacji dziecka rzeczy. Dlatego też, aby w profesjonalny i rzetelny sposób zatrzymać na kadrach obiektywu chwile z życia waszego dziecka zamówcie go już dziś. Dzięki efektom jego nienagannej pracy, dobremu humorowi oraz kompetencji samego fotografa przez całe życie będziecie mogli nie tylko wspomnieniami zachwycać się swoją kruszynką, ale możecie na zawsze wpisać w waszą rodzinną historię życia fotografie, do których z pewnością powracać będziecie bardzo często z łezką w oku. Poniżej przedstawiam Wam moi drodzy kilka ostatnich prac. Zagłębcie się w tę fotograficzną lekturę i spełnijcie swoje marzenia sprawiając sobie prezent w postaci pamiątki zdjęć na wieczne lata.


Wielkimi krokami zbliża się Dzień Zakochanych zwany również Walentynki. W tym dniu każde samotne serce odczuwa brak ukochanej osoby, natomiast szczęściarze mogą napawać się wielką miłością, obsypywać prezentami oraz czułościami.

Każdy, kto przeżył już swoje zakochanie wie dokładnie co to znaczy mieć motyle w brzuchu, iskierkę w oku, rumieńce na policzkach. Nikt chyba nie jest w stanie zapomnieć tego niesamowitego uczucia przy pierwszym pocałunku, lub emocji towarzyszącej przy pierwszej randce (tak tak, to jest kosmiczne) no i wreszcie pierwsze usłyszane od Ukochanej osoby wyznanie „Kocham Cię” (to dopiero są emocjonujące doznania  zarówno dla ciała jak i duszy). Lecz… To wszystko przeżywamy wyłącznie w naszym umyśle i serduszku. Czy istnieje sposób, aby temu zaradzić i choć po części nie wpisać tych chwil tylko i wyłącznie w pamięć, która jest tak bardzo czasami ulotna? Mam dla Was wspaniałe rozwiązanie, jedno lecz bardzo skuteczne, a przede wszystkim istotnie praktyczne. Może nie jest innowacyjne, ale tak proste, a zarazem przyjemne, że jego realizacja to czysta przyjemność :). A więc do rzeczy… Nie jest ważne czy dopiero się poznaliście, czy chodzicie ze sobą długo czy krótko, czy jesteście narzeczeństwem czy też małżeństwem. To sprawa najmniej istotna, gdyż nie ma znaczenia to jak długo się znacie. W ramach walentynkowego prezentu sprawcie sobie wspólną sesję zdjęciową w plenerze, studiu, domu czy gdziekolwiek indziej. Wasz wybór :). Później możecie wybrać „najlepsze” zdjęcie, oprawić je w ramę, postawić na półce lub też powiesić na ścianie i gotowe. Prezent na Walentynki przy takim rozwiązaniu jest inny od wszystkich. Przy okazji takiej sesji zdjęciowej fotograf zapewni wam mnóstwo śmiechu, życzliwości, zaangażowania no i co najważniejsze swobody w wyborze waszej scenerii takiej sesji. Dlatego nie uciekaj w skrajności. Ileż można dostawać kubeczków z serduszkiem, poduszeczek w kształcie serduszka czy innych gadżetów walentynkowych. Zachęcam więc was gorąco do kontaktu ze mną, zachęcam do współpracy. Bądźcie innowacyjni, nowocześni, szaleni i zdecydujcie się na sesję zdjęciową, a osobiście zapewniam was, że ta przygoda wpisze się na zawsze nie dość, że w wasze wspólne wspomnienia, to również fotografie tej przygody wpiszą się na wieczne lata w wasz wspólny album, do którego uwierzcie mi, zaglądać będziecie często wieczorową porą przy gorącej herbacie, czy lampce wina. Wtedy też pomyślicie, że czasem warto zaryzykować, postawić na innowacje i tym samym wlać w życie kolejną kropelkę szczęścia. 🙂


Pisaliśmy ostatnimi czasy tyle o sesjach plenerowych zarówno ślubnych jak i prywatnych tzw. „bez okazji”. Przyszedł więc teraz czas, aby zaprezentować Państwu zdjęcia studyjne.

 

Niepozornie proste zdjęcia w pomieszczeniu mogą okazać się dużym wyzwaniem nie tylko dla fotografa, na którego barkach spoczywa całe oświetlenie, pomysł, jak i odpowiedzialność za jakość zdjęcia, ale również jest to spore wyzwanie dla osoby pozującej. Bez względu na to czy model/modelka robi to pierwszy raz, czy jest oswojona ze współpracą z fotografem warto określić klimat zdjęć. Oto prezentujemy Wam efekty jednej z ostatnich sesji naszej modelki. Jak ocenicie tę niewinną subtelność jak i kuszące spojrzenie? 🙂

Mobilne studio


W dzisiejszych czasach przyjęło się, że plenerowa sesja zdjęciowa utożsamiana jest jedynie ze ślubną sesją wybraną w dowolnym miejscu przez małżonków „pod gołym niebem”.

Nic bardziej mylnego. Otóż łamiemy ten przedawniony stereotyp i ukazujemy na fotografiach, że sesja plenerowa może być skierowana do każdego z nas. Taka sesja zdjęciowa na świeżym powietrzu może okazać się nie tylko pracą, ale również świetną zabawą przy współpracy z fotografem. Wybierając miejsce warto pamiętać o tym, aby malowniczy krajobraz utożsamiał się z naszą osobowością, nastrojem, czy też wspomnieniem niepowtarzalnych chwil. Wtedy to zdjęcia okażą się najlepsze.

Tło odzwierciedli nasze wewnętrzne jak i zewnętrzne piękno, a błysk w oku zachęci każdego do przeżycia podobnej przygody.

 

plener-gdynia (2) 

Spośród wielu pomysłów ja osobiście polecam znaleźć pod hasłem fotograf Pułtusk odpowiedniego fotografa, który nie dość że zapewni idealny i wymarzony prezent w postaci albumu ze wspólnymi zdjęciami okazującymi wasze głębokie uczucia, waszą miłość, ale również zapewni świetnie spędzony czas, wiele śmiechu i radości podczas wykonywania waszej wspólnej sesji zdjęciowej. Takiej sesji zdjęciowej może wam pozazdrościć wielu znajomych. Bądź pierwszy w swojej okolicy i zaskocz wszystkich, a najbardziej ukochaną osobę. Sesja może odbyć się zarówno w studio jak i w dowolnym miejscu plenerowym. Okolice Pułtuska to wyjątkowo malowniczy krajobraz, który świetnie wtopi się w tło waszej Miłości. Zarówno sceneria Domu Polonii, najdłuższego Rynku w Polsce czy piękna plaża rzeki Narew mogą dodać odpowiedniego uroku i barw zdjęciom, do których z pewnością będziecie często powracać, aby przypomnieć sobie ile przyjemności, satysfakcji oraz zabawy dostarczyła wam przygoda sesyjna. Także nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj pod hasłem Fotograf Pułtusk odnajdziesz człowieka, który swoją pasją, zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta spełni wasze pragnienia związane z wymarzonym walentynkowym prezentem. Hasło Fotograf Pułtusk poleć również swoim znajomym, przyjaciołom i rodzinie. Może przy dowolnej okazji również będą chcieli uzupełnić swoje albumy o sesje rodzinne, narzeczeńskie, z dzieciątkiem czy po prostu bez okazji.

A tymczasem życzymy Wam wiele Miłości, wzajemnego szacunku oraz wytrwałości w uczuciach.

 

Pułtusk

Pułtusk – miasto w województwie mazowieckim , w powiecie pułtuskim (siedziba starostwa), siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Pułtusk
W miejscu dzisiejszego zamku w pierwszej połowie XIII wieku zbudowany został gród obronny, który zastąpił istniejącą tu nieobronną osadę. Gród z trzema ulicami był zabudowany kilkuset chatami, które chronił wał drewniano-ziemny. Dwukrotnie ulegał zniszczeniu na przełomie XIII/XIV wieku i w 1368 roku w wyniku najazdu Kiejstuta[3]. Jednakże według przekazów na wzgórzu, które obecnie nosi nazwę Św. Krzyża, stała niegdyś pogańska świątynia.

pułtusk

Wyjątkowe spełnienie marzeń młodych może odzwierciedlić stwierdzenie Fotograf Rypin.

Aby znaleźć odpowiedniego Fotografa ślubnego to hasło przybliży nas do jego odnalezienia. W dniu ślubu często zapominamy o detalach z przygotowań: malowania, czesania, ubierania sukni oraz garnituru. Fotograf z Rypina może nam zapewnić, że po zawirowaniu związanym z przygotowaniami do tej uroczystości przypomnimy sobie po latach jak ułożone były pantofelki młodej, gdzie leżały zapinki do koszuli, zanim trafiły na mankiety młodego, skupienie podczas robienia makijażu młodej, łezkę przy zakładaniu welonu, łzy wzruszenia podczas błogosławieństwa rodziców czy dopieszczanie ostatnich szczegółów związanych z przypięciem biżuterii: kolczyków, bransoletki oraz naszyjnika.

To wszystko są chwile niepowtarzalne i jedyne. Aby dokładnie przypomnieć sobie wszystkie doznania tego dnia Fotograf Rypin może nam zapewnić, że nic nie umknie waszej uwadze. Dlatego warto zainwestować w dobrego Fotografa, aby niepowtarzalność tego dnia na zawsze głęboko wpisała się w wasze wspomnienia. Zapraszam Serdecznie do zapoznania się z moim portfolio.

 

Rypin

Rypin (niem. Rippin) – miasto i gmina we wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego , w powiecie rypińskim . Był miastem
Obecnie Rypin nie posiada pasażerskiej komunikacji kolejowej. Komunikacja autobusowa zapewnia połączenia z Bydgoszczą, Toruniem, Warszawą, Włocławkiem, Olsztynem, Brodnicą, Lipnem, Płockiem, Mławą i in. Główni przewoźnicy autobusowi to Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy oraz Arriva.

rypin

Malowniczy krajobraz powiatu przasnyskiego może stworzyć niezwykłą scenerię dla artystycznych sesji plenerowych. Jak wiadomo nie od dziś, każdy pragnie mieć oryginalne oraz niepowtarzalne zdjęcia, którymi oczarować może swoich przyjaciół, rodzinę i najbliższych.

Fotograf Przasnysz z powodzeniem może ziścić wasze marzenia i plany.Scenerię tego przedsięwzięcia wybierasz Ty. Rodzaj sesji zdjęciowej również należy do Ciebie. Czy nie byłoby Ci przyjemnie, gdyby rodzina oraz grono przyjaciół zazdrościło Ci pięknych, wyjątkowych zdjęć portretowych na przykład w plenerze? Czy nie fajnym byłoby poszerzyć swoje portfolio o dodatkowe zdjęcia, które mogą dać nam szansę zabłysnąć wśród najbliższego otoczenia? W naszym klimacie mamy o tyle dobrze, że sprzyja on każdej okoliczności. Nasze zdjęcia portretowe mogą wybitnie malowniczo przedstawiać się w okresie panującej jesieni. Malownicze złoto, czerwień oraz brąz liści może nadać Twoim fotografiom bajeczne ubarwienie. A może wolisz Zimę? Biel drzew oraz surowość błękitu nieba może nadać Twoim zdjęciom nowego charakteru. A może jesteś zwolennikiem wiosny? Jeśli tak, to watro odważyć się zatopić we wiosennych kwiatach na polanie, gdzie w oddali słychać śpiew ptaków, szum strumyka czy krople rosy spadające z trawy w porannym blasku słońca. Jeśli natomiast Twoją ulubioną porą roku jest lato czemu nie zainteresować się sesją portretową wśród złotych kłosów zbóż, czy może snopów siana po żniwach wśród zachodzącego słońca na polanie? O tej porze roku przy zachodzie słońca różowo-złota łuna rozlewająca swój urok tuż nad horyzontem może uwidocznić Twoje ukryte i wyjątkowe cechy, których dotychczas może sama nie  dostrzegałaś… Dlatego Twoje marzenie może ziścić się już teraz. Wystarczy, że wpiszesz hasło Fotograf Przasnysz i jesteś na drodze do sukcesu.

Znajdziesz tu fotografa, który pomoże Ci odzwierciedlić w kadrze obiektywu Twoje najbardziej ukryte cechy i pragnienia co do spełnienia marzenia o wyjątkowej, jedynej i niepowtarzalnej sesji zdjęciowej, wśród darów natury.

 

 

Przasnysz

Przasnysz (łac. Azymopolis) – miasto i gmina miejska w województwie mazowieckim , w powiecie przasnyskim , nad Węgierką . W latach 1975-
Miasto leżące na północnym Mazowszu ma połączenia drogowe z Warszawą, Olsztynem, Ostrołęką, Działdowem, Ciechanowem, Makowem Mazowieckim i Mławą. Przez Przasnysz przechodzą drogi: krajowa nr 57 i wojewódzkie nr 544 i nr 617. Na wschód od miasta znajduje się lądowisko Aeroklubu Północnego Mazowsza.

przasnysz

Zbliżają się urodziny Twojej Ukochanej?

Nie masz Pomysłu na prezent Świąteczny dla swojego Męża? Nic straconego. Już dziś szybko i tanio możesz sprawić swojej drugiej połówce niepowtarzalny i wyjątkowy prezent. Moją dobrą radą jest wpisanie w wyszukiwarkę internetową hasła Fotograf Pruszcz Gdański. Możesz dzięki temu sprawić pamiątkę Ukochanej lub Ukochanemu na całe życie. Miejsce wybierasz Ty, okoliczności również. Zapewnisz tym samym świetną zabawę, wiele uśmiechu i odprężenie na przykład po cieżkim tygodniu pracy. Później zdjęcia sesji sprezentuj na wybraną okoliczność. Taki niepowtarzalny prezent zapadnie na długo w pamięci partnerowi. Nie musisz szukać daleko. Fotograf z Pruszcza Gdańskiego już dziś czeka na Twoje zamówienie. Chętnie doradzi Ci miejsce sesji oraz okoliczności jej wykonania.

Także wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło Fotograf Pruszcz Gdański możesz sprawić, że życiowy partner będzie zachwycony, oczarowany, a wspomnienia z okoliczności wykonania tej sesji zdjęciowej zapadną na długo w pamięć.

 

Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański (niem. Praust, kasz. Pruszcz, Pruszcz Gduńsczi) – miasto w województwie pomorskim , w powiecie gdańskim , nad rzeką
Pruszcz Gdański leży na styku Żuław Wiślanych i Pojezierza Kaszubskiego, co ma duży wpływ na zróżnicowanie typów krajobrazu w najbliższej okolicy. Przez miasto przepływa rzeka Radunia. Tutaj swój początek ma także Kanał Raduni. Zabudowa miasta skupia się głównie u podnóża Pojezierza Wschodniopomorskiego i łagodnie przechodzi ku równinie deltowej Wisły.

pruszcz gdański